چرخ خیاطی ژانومه

چرخ خیاطی ژانومه

0از 0 رأی

 

چرخ خیاطی ژانومه

یکی از برترین برند های تولید وعرضه انواع چرخ خیاطی با نام برند ژانومه، مشهور می باشد، که متعلق به کشور ژاپن است. 

تاریخچه تاسیس این شرکت به سال 1921 میلادی در شهر توکیو واقع در کشور ژاپن بر می گردد.

زمان ورود انواع چرخ خیاطی ژانومه در حدود 50 سال پیش است، که در واقع به صورت مونتاژ از سه کشور تایلند، تایوان و ژاپن می بود، البته دفتر مرکزی این شرکت در هاچی اوجی، شهر توکیو قرار داشت.

اغلب مردم برند ژانومه را با انواع چرخ خیاطی های خانگی می شناسند، که به طور دقیق در سال 1340 به ایران وارد می شدند.

 

انواع چرخ خیاطی برند ژانومه به دلیل ساختار و کارایی بالا، به عنوان یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین چرخ خیاطی ها در بین مردم شناخته می شوند.

این برند، امروزه دارای شش کارخانه در سطح جهانی، در اوساکا، تایلند، توکیو، آمریکا و تایوان می باشد.

تاسیس این شرکت در ژاپن به وسیله فردی به نام یوساکو اوسه به تاریخ 16 اکتبر 1921 می باشد، در ادامه مسیر وی ، ایالات متحده به عنوان یکی دیگر از مراکز آن با نام غرور غرب شناخته شد، که محل قرارگیری آن در شهر ماساچوست بود.

از نظر تولید کنندگان، دلایل محبوبیت انواع چرخ خیاطی برند ژانومه به شرح زیر می باشد.

در درجه اول، کیفیت عالی این محصولات می باشد، در درجه دوم خدمات مناسب ارائه شده در جهت تعمیر و نگهداری در نمایندگی های معتبر.

این محصولات به دلیل تولید با شرایط عالی، به عنوان محصولاتی قابل اطمینان شناخته می شوند، استفاده ازمتریال عالی برای تولید انواع محصولات این برند باعث شده تا انواع چرخ خیاطی ژانومه دارای دوام و ماندگاری بسیار بالایی باشند.

شناخت این محصولات در طول زمان، باعث شده تا انواع چرخ خیاطی به عنوان محصولاتی محبوب در نزد مردم پذیرفته شوند، که در نهایت از نظر دیدگاه جهانی، ژانومه به عنوان یک برند برتر شناخته شود.

البته ممکن است برخی شرایط در تعدادی از شرکت ها به طور کامل وجود نداشته باشند.

در سال 1971، برند ژانومه اقدام به ساخت سری جدید چرخ خیاطی های جدید که قابلیت برنامه ریزی و کامپیوتری داشتند، نمود.

انواع چرخ های خیاطی ژانومه با داشتن توانایی های متفاوت می توانند برای کار های مختلفی مانند دوخت لحاف، گلدوزی و لباس های متنوع مورد استفاده قرار بگیرند.

انواع چرخ خیاطی ژانومه با داشتن مقاومت، دوام و ماندگاری بالا، دارای کاربرد های بسیار ساده ای هستند و افراد مختلف با توانایی های متنوع می توانند به اندازه نیاز خود از انواع چرخ خیاطی های این برند استفاده نمایند.

 

 

 

 

البته یکی از دانسته های این برند در تولید انواع چرخ خیاطی این نظریه می باشد که مهم ترین مسئله در مورد انواع چرخ خیاطی، خود دستگاه ها نمی باشد، بلکه آن چیزی است که خلق می کنند، در واقع هر چه ابزاری که به کارمی برید از نظر کیفیت بالاتر باشند، تجربه هنر خیاطی برای افراد زیبا تر خواهد شد.

امروزه با شناخته شده برند ژانومه، نمایندگی های متعددی از این برند در نقاط مختلفی از کره زمین مانند  آمریکای مرکزی، نیوزیلند، استرالیا و غیره، شروع به کار کرده اند.

برند ژانومه دارای معتبرترین گارانتی در سراسر دنیاست که به نگین طلایی ژانومه و جانتک شناخته می شود، این گارانتی معتبر و رسمی اتوپرس و چرخ خیاطی در ایران، با داشتن چندین سال سابقه، انواع خدمات تعمیر و تعویض را به مشتریان ارائه می دهد.

این خدمات در نمایندگی ها شامل کار تعویض قطعات و دستمزد رایگان در طول دوره گارانتی خواهد بود.

البته مواردی مانند شرایط زیر شامل گارانتی ژانومه و جانتک نخواهند شد.

در درجه اول دستگاه به وسیله افرادی که تخصصی در زمینه تعمیر قطعات ندارند، دستکاری شده باشد.

انواع صدمات ناشی از عواملی مانند سقوط، ضربه، نفوذ آب به دستگاه، خرابی در اثر حرارت و آتش.

در صورتی که قطعات مستهلک و یا شکسته شده باشند.

به دلیل استفاده بیش از اندازه از دستگاه، قطعات دچار فرسودگی شده باشند.

قطعات در دستگاه به دلیل نوسانات برق دچار ایراد شده باشند.

در ادامه به یک راهنمایی کوتاه درباره نحوه انتخاب بهترین چرخ خیاطی برند ژانومه برای افراد مختلف، می پردازیم.

با توجه به تنوع در ساخت و طراحی چرخ خیاطی های برند ژانومه، این شرکت، قیمت های مختلفی را برای فروش این محصولات در نظر گرفته است.

اگر نیاز به کار مداوم با چرخ خیاطی دارید، بهترین نوع چرخ خیاطی برای شما می تواند نوع اکسل و سری 800 باشد. 

در صورتی که کار شما اغلب گلدوزی است، بهترین نوع چرخ خیاطی برای شما می تواند سری 6000 یا سری 7000 باشد.

اگر در فضای کافی یا بودجه دارای محدودیت هستید، بهترین نوع چرخ خیاطی از برند ژانومه برای شما می تواند مدل دوکله باشد، زیرا این نوع چرخ خیاطی ها در ساختار خود شامل یک بخش سردوز نیز هستند، که با توجه به این ویژگی از قیمت های مناسب و کمتری در فروش برخوردارند.

افراد و خیاطان حرفه ای نیز می توانند از مدل مکانیکی این محصولات استفاده نمایند، زیرا به دلیل استفاده مداوم از چرخ خیاطی، در صورت خرابی دستگاه،  کار تعمیرات چرخ خیاطی های مدل مکانیکی نسبت به انواع الکترونیکی و کامپیوتری راحت تر می باشد.

 

 

 

مقالات پربازدید
هشتگ های مرتبط
هشتگ های مرتبط : آموزش خیاطی رایگان در منزل , آموزشگاه خیاطی معتبر با مدرک , آموزش خیاطی آسان , آموزش خیاطی مبتدی , چرخ خیاطی کاچیران , چرخ خیاطی ژانومه , آموزش خیاطی صفر تا صد ,